Gwarancja świeżości

Możliwość wyboru etykiet

Darmowa dostawa od 150 zł

Prosto z palarni

Zamów i zapłać za 21 dni

0

LOSGUSTOS
Kawa to nasza pasja

Dlaczego właśnie palarnia kawy? Znacie zapewne powiedzenie “Potrzeba matką wynalazku.”. Chociaż to nie kawa, ani sposób w jaki ją zaparzamy i spożywamy zostały tu wynalezione to właśnie potrzeba była powodem założenia firmy LosGustos.

 

Czego dotyczyła? Nic prostszego, była to potrzeba pysznej kawy. Podczas powrotu z lotniska okazało się, że nasza ulubiona palarnia kawy została przeniesiona. Pomimo chęci musieliśmy się pożegnać się z miejscem, z którego dotychczas nabywaliśmy mieszanki. Zniknęła także możliwość zasięgnięcia fachowej porady. Rozpoczęło się poszukiwanie kawy na miarę naszych oczekiwań. W miarę pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczenia narodziła się chęć stworzenia miejsca, w którym każdy, zawsze i wszędzie będzie miał możliwość zakupu ulubionych ziaren. Teraz już wiesz, że przyjemność z picia kawy jest dla nas najważniejsza.


LICZY SIĘ JAKOŚĆ

 

Pracujemy na wysokogatunkowych, starannie wybranych rodzajach kawy. Każda z nich ma indywidualny smak i aromat co składa się na unikalną charakterystykę danego ziarna. Dzięki wiedzy i pasji odkrywania, tworzymy unikalne kompozycje smakowe odpowiadające Twoim gustom.

 

Aby dotrzeć do miejsca, w którym możemy dać Ci smak jakiego oczekujesz, pokonaliśmy już spory kawałek drogi. Nieustannie jednak się rozwijamy, aby zapewnić naszym Klientom najlepszy smak kawy. Na szczęście, świat smaków i aromatów to nieskończone możliwości. Dzięki temu nasza podróż udoskonalania i odkrywania nigdy się nie kończy. Jeśli chcesz cieszyć się codziennie prawdziwą, aromatyczną kawą jesteś we właściwym miejscu. LosGustos dokłada wszelkich starań aby skomponować mieszankę dopasowaną do Twoich upodobań – tak żeby każda filiżanka była tą najsmaczniejszą.


Tylko najlepsze odmiany

 

Gdy szlachetne, wyselekcjonowane ziarna ze ściśle określonego regionu uprawy oraz konkretnej plantacji wreszcie trafią do naszej palarni, wypalane są wolno i w niewielkich ilościach. To dlatego, że roasterzy muszą mieć pewność, że proces ten jest w pełni  kontrolowany aż do momentu, gdy z ziaren wydobyte zostaną wszystkie ukryte aromaty.

 

Kawa ma swoje korzenie w Etiopii, a dziś uprawiana jest w wielu miejscach na świecie. Doskonałej jakości arabika pochodzi w dużej mierze z Ameryki Łacińskiej, Brazylii oraz Meksyku i taką właśnie kawę chcemy Państwu zaproponować.

 

Polski rynek kawowy jest dość nietypowy w skali europejskiej. Polacy piją dużo kawy, jednak statystycznie jest to kawa bardzo niskiej jakości, a na polski rynek wysyłane są ziarna, które nie sprzedałyby się w Niemczech czy we Włoszech. Taki właśnie stan rzeczy chcemy zmieniać. Stworzyliśmy Los Gustos naszą małą palarnię, aby pokazać naszm klientom, że palenie, parzenie i picie kawy może być sztuką.


Kawa to pierwszy posiłek wielu osób. Pijemy ją dla rozbudzenia, rozgrzania i poprawienia metabolizmu, ale także dla samego smaku. Aromatyczna kawa Los Gustos dodaje energii na wiele godzin. Inaczej smakuje sama, inaczej w towarzystwie cukru, mleka, śmietanki czy modnych syropów. Z piciem jej nie można jednak przesadzać, bo jak wszystko co przyjemne na tym świecie, w nadmiarze może uzależniać.

 

Zadzwoń 668 11 22 26

© 2023 LosGustos. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail oraz ilość produktów.