Gwarancja świeżości

Możliwość wyboru etykiet

Darmowa dostawa od 150 zł

Prosto z palarni

Zamów i zapłać za 21 dni

0

Zestawy kaw

Zestaw kaw to dobry sposób na poznanie różnych profili sensorycznych kawy. W każdym zestawie degustacyjnym można znaleźć ziarna pochodzące z innych zakątków świata, różniące się między sobą nie tylko lokalizacją uprawy, ale także odmianą, zawartością kofeiny, smakiem i aromatem. W zestawach oferujemy również mieszanki kawowe, czyli idealnie zbilansowane kompozycje ziaren Arabiki i Robusty, które pobudzają, dodają energii i świetnie smakują. Jaki zestaw kaw wybrać na start?
Zestaw kaw – co warto wiedzieć przed zakupem?
Zestawy kaw są przygotowywane tak, aby osoba, która wybiera dla siebie taki produkt, miała szansę spróbować kilku różnych profilów sensorycznych kawy. Należy pamiętać bowiem, że ziarno kawy to owoc kawowca, który po odpowiedniej obróbce i wypaleniu uzyskuje różnorodny smak i aromat. W kawie można wyczuć zatem nuty owocowe, ale też czekoladowe, orzechowe czy nawet kwiatowe. Zestaw kaw powinien dawać nam możliwość spróbowania przynajmniej dwóch różnych wersji czarnego naparu. Warto wiedzieć również, że zestawy kaw mogą być komponowane z kawowych blendów lub kaw jednorodnych, najczęściej 100% ziaren Arabiki. Mieszanki kawowe to zestawienie Arabiki i Robusty. Pierwszy rodzaj ziaren charakteryzuje się delikatniejszym smakiem i niższą zawartością kofeiny. Z kolei drugi ceniony jest właśnie za swoje pobudzające właściwości. Jeśli więc szukamy zestawu kaw, którymi można delektować się wielokrotnie w ciągu dnia, warto postawić na kawę 100% Arabikę. Jeżeli zaś kawa ma przede wszystkim pobudzać i dawać energię do działania, lepszym wyborem może okazać się właśnie blend z dodatkiem Robusty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

© 2023 LosGustos. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail oraz ilość produktów.