Gwarancja świeżości

Możliwość wyboru etykiet

Darmowa dostawa od 150 zł

Prosto z palarni

Zamów i zapłać za 21 dni

0

Kawa i herbata na prezent

Chwila relaksu z kubkiem ulubionej kawy to luksus, na który zasługuje każdy smakosz czarnego naparu. To właśnie z tego powodu kawa na prezent stanowi tak uniwersalne, sprawdzone i ponadczasowe rozwiązanie. Można podarować ją wybranej osobie w zestawie ze słodką przekąską, z pięknym kubkiem czy z opakowaniem wysokiej jakości herbaty. Gotowy zestaw kaw na prezent będzie stanowił odpowiedni wybór na różne okazje.

Zestaw kaw na prezent – z jakiej okazji?

Zestaw kaw lub zestaw kawy i herbaty na prezent sprawdzi się na różne okazje. Można podarować go osobie bliskiej na urodziny, imieniny, rocznicę, pod choinkę czy na Mikołaja. Kawa i herbata stanowią ciekawy upominek dla nauczycieli – na zakończenie roku szkolnego czy Dzień Nauczyciela. Można wykorzystać taki pomysł na prezent również z okazji Dnia Matki czy Dnia Ojca. Także dziadkowie, którzy nie stronią od tego typu naparów, powinni ucieszyć się z zestawu kawy i herbaty na Dzień Dziadka i Dzień Babci. Zestaw kaw ziarnistych na prezent może stanowić uzupełnienie większego upominku lub samodzielny upominek dla osoby, której nie znamy zbyt dobrze, na przykład dla kolegi z pracy. Kawa na prezent, to na tyle neutralny i uniwersalny, a jednocześnie luksusowy produkt, że doskonale sprawdza się w roli prezentu na każdą okazję.

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

© 2023 LosGustos. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail oraz ilość produktów.